• Burun estetiği, ya da diğer adıyla rinoplasti burun şeklini değiştirmek amacıyla yapılan cerrahi operasyonlara verilen isimdir.

 • Meme dikleştirme ameliyatlarında temel uğraş, memede sarkıklık yapan cilt dokusudur. Ya özel çizimlerle bu fazla cilt ya da çok az miktarda doku çıkartılır. Sarkık olan meme başı ve meme dokusu, daha dik ve dolgun bir meme elde edilecek şekilde şekillendirilir.
 • Liposuction ince kanüller yardımıyla (2,3 mm) deri altı yağ dokusunun emilerek vücut dışına alınmasıdır. Bu şekilde yağ fazlalığına bağlı vücutta bulunan bölgesel şekil bozukluklarının tedavi edilmesi amaçlanmaktadır.
  ESTHETICA HEALTH HOSPITAL

  Esthetica Ayrıcalıklarına Hoş Geldiniz...

  Transfer Hizmeti

  Bilet alma aşamasından itibaren iletişim halinde olduğumuz hastalarımızın havalimanında VİP araçlarımız ile karşılıyoruz. şehir içi ulaşımlarını ücretsiz olarak hizmet veriyoruz.

  VIP Hizmet

  Otel rezervasyon, konaklama ve operasyon süreçleriniz, Esthetica Health deneyimli sağlık danışman ekibi tarafından planlanır ve sizin zaman ve karmaşadan uzak kalmanızı sağlar.

  Konaklama

  Yurt dışından hastanemize gelen hastalarımız operasyon süresince, otel ve konaklamasını şehrimizin en lüks otellerinde planlıyoruz.

  Özel Danışman

  1 yıl boyunca Esthetica Health Hospital hastanemizin özel sağlık danışmanları tarafından sizlere ücretsiz hizmet verilmektedir. Her ay rutin sağlık süreçleriniz yakından takip edilecektir.

  Sağlıklı, mutlu ve güzel günler için çalışıyoruz...

  esthetica

  Esthetica Health Hospital olarak, kurulduğumuz günden bugüne siz değerli müşterilerimizin sağlığını ve sağlıkla gelen mutluluklarını birinci hedefimiz olarak belirledik. Alanında uzman doktorlarımız ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile, estetik kaygılarınızı ortadan kaldırıyor, hayata daha güzel bakmanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

  20

  Profesyonel Uzman

  1000+

  Mutlu Müşteri

  esthetica health

  Kalça Estetiği

  Kalça estetiği, popoya istenen şekli veren ve bel bölgesinde son derece yumuşak bir geçişle alt ve orta kısımları dolgunlaştıran bir uygulamadır. 

  esthetica health

  Burun Estetiği

  Burun estetiği, ya da diğer adıyla rinoplasti burun şeklini değiştirmek amacıyla yapılan cerrahi operasyonlara verilen isimdir.
  esthetica health

  Neler Söylediler?

  Diş bakımım için hastane araştırırken Esthetica ile karşılaştım. Kendinizi özel hissedeceğiniz nadir hastanelerden birisini bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yıllarca çektiğim diş ağrılarımdan beni en kısa sürede kurtardılar. Teşekkürler!.

  Canan YILMAZ
  İş İnsanı

  Saç ekimim için 1 yıl önce gitmiştim ve 1 yıl boyunca beni belirli aralıklarla arayarak sağlık durumumla ilgili bilgi aldılar. Gerçekten çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim..

  Engin Gönül
  Bankacı

  Yıllardır kurtulamadığım tırnak batması illetinden beni tek seferde kurtardığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılar dilerim..

  Emre ÇETİN
  Yönetici
  esthetica health

  Bilgi Al

  Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

  0 (507) 486 80 68

  WhatsApp Ücretsiz Danışma Hattı

  WeCreativez WhatsApp Support
  Ekip arkadaşlarımız size destek vermeye hazır!
  Merhaba, yardıma ihtiyacınız var mı?